Klubová výstava Bonsají Libochovice 2013

libochovice2013Vyjíždíme brzy ráno, před námi 250 km. Cestou máme v plánu několik zastávek v zahradnictvích i u keramiků – f.Propec v Úvalech atd.. , ale nestíháme a vše je jinak.
Tentokrát máme prostřednictvím paní Vlaďky Komůrkové pozvání, a čest, se na této tradiční výstavě podílet. Představujeme tu ukázku našich keramických prací a tak, omlouvám se, některé obrázky exponátů, ještě bez popisek, jsou z instalace výstavy.

Na zahájení je opět přítomno mnoho vzácných hostů. Pásku přestřihuje tradičně paní Věna Hrdličková a s prezidentem klubu Karlem Chramostou otevírají výstavu.
Během chvilky je tu mnoho diskutujících diváků. Výstava je klubovou přehlídkou, a tak jsou tu tradičně k vidění jak dokonalé exponáty – krásné staré rostliny, tak i rostliny ještě ve vývoji. Tentokrát je tu trošku více doplňkových rostlin, s nimi osázená i neosázená ukázka těch našich „ misek a ne-misek“ pro ně…

…fotíme a povídáme, a pojídáme pochoutky z rautu pod kterým se i tentokrát prohýbaly stoly čeká nás bohužel opět několik hodin na dálnici.
O všem co jsme viděli vypovídají obrázky v galerii. Odpoledne jsme krátce navštívili zahrady našich přátel, – obrázky s jedním „K“ jsou od pana Karla Chramosty, /s krásnými obrazy od jeho paní/, a ty se dvěma „KK“ jsou z bonsai studia pana Karla Kalouše, poslední tři momentky z vernisáže nám poslal přítel Karel Pěnkava.

fotoalbum – Libochovice 2013