Jezírka Banat

jezirkaOpět jen malá reportáž z naší kratičké návštěvy u přátel, společnosti Jezírka Banat, Hněvotín, psč.783 47, / je to jen kousíček od Olomouce.

A proč jsme tam byli s fotoaparátem – tato specializovaná prodejna se nedávno přestěhovala do nových prostor.

Na cca 3 0000 metrech prodejní a skladové plochy je k nahlédnutí ale i k okamžité montáži připravena celá řada filtrů, nádrží pro ryby, ale i vodní rostliny a mnoho dalšího více či méně příbuzného zboží… a v neposlední řadě k vidění několik velmi pěkně upravených ukázkových jezírek s rybami, novinky- materiál pro zahradní terasy, a i dost místa pro zaparkování.

Z představení firmy a nabídky na jejich www stránkách www.jezirka.info vybírám : „ Vše pro zahradní jezírka a KOI kapry pro nás není jen fráze. Máme mnohaleté, praktické zkušenosti se zakládáním jezírek i jejich následnou údržbou. V naší prodejně najdete praxí vyzkoušené produkty renomovaných výrobců, například Tripond, Oase, Yamato Nishiki, TMC, Resun, Jebao ale i řadu dalších . Firma dováží originál KOI kapry z Japonsaka v mnoha barevnýchvariacích. V nabídkách nechybí ani jeseter,veslonos,kaprovec, karas a závojnatka. Samozřejmostí je nabídka širokého sortimentu krmiv pro ryby“ atd.

A tak pokud jste z Moravy, nebo jen projíždíte, – je to malý kousek od dálnice… Jestli o zahradním jezírku uvažujete, se vám krásné ryby s čistou vodou líbí neváhejte.

Obrázky jsou v připojené fotogalerii : Jezírka